Wniosek o nominację sędziowską


Szanowne Koleżanki i Koledzy
Sędziowie turniejów tańców polskich,

W związku z decyzjami Prezydium Komisji ds. Tańców Polskich PS CIOFF® podjętymi na spotkaniu w dniu 25 października 2014 r. w Józefowie dotyczącymi nowej formy nominacji na stopnie sędziowskie zapraszamy do wypełnienia załączonego kwestionariusza o nominację sędziowską.
• Wypełnienie kwestionariusza jest równoznaczne z przedstawieniem swojej kandydatury do nominacji sędziowskiej.
• Wypełnione formularze należy przesłać na adresy mailowe sędziów ekspertów i sędziów konsultantów. (poniżej)
• Złożenie formularza nie jest jednoznaczne z otrzymaniem nominacji.

Przewodniczący Komisji ds. Tańców Polskich PS CIOFF®
Jarosław Wojciechowski

1. Hanna Chojnacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Mariusz Krupiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Jan Łosakiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Norbert Późniewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Jarosław Wojciechowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Katarzyna Bilska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Małgorzata Łosakiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Dariusz Skrzydlewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Krzysztof Szyszko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Danuta Wojciechowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.