Drukuj

Kategoria IV - klasa B

Komisja ds. Tańców Polskich PS CIOFF®.

 KATEGORIA IV KLASA : B
INDEKS L.P. PARTNER PARTNERKA ZESPÓŁ
414 1 MIŚ MACIEJ MIŚKIEWICZ KAROLINA ZPiT "NOWA RUDA" NOWA RUDA
572 2 LASKOWSKI FILIP SIERPIŃSKA MALWINA WIELKOPOLANIE ZF POZNAŃ
558 3 MOKRZYŃSKI MIKOŁAJ MACH KATARZYNA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
1097 4 JAROSIŃSKI JĘDRZEJ SZLASKA ALICJA WARSZAWIANKA ZPiT UW WARSZAWA
559 5 HILDEBRAND KAROL CIURASZKIEWICZ JOANNA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
547 6 LINK JAKUB SPODNIEWSKA MAGDALENA WARMIA ZPiT OLSZTYN
393 7 AWKSIETIJUK MACIEJ ZDUNIUK JUSTYNA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
396 8 KRZESIŃSKI BARTŁOMIEJ KRZESIŃSKA JULIA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
514 9 TRZYSZKA JAKUB KRÓL KATARZYNA Z "KUŹNIA ARTYSTYCZN WILANÓW
619 10 BARTOSZEK MIKOŁAJ KRUK WERONIKA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
856 11 TRAJER BARTŁOMIEJ GICEWICZ ALEKSANDRA Z "KUŹNIA ARTYSTYCZN WILANÓW
1302 12 BARTUZI KRYSTIAN KRUK KATARZYNA MZTL KLEMENTOWICE
1286 13 KUCHARCZYK MATEUSZ GRYNKIEWICZ ADRIANNA SZCZECINIANIE ZPiT SZCZECIN
1303 14 KLEPACKI ERNEST BAŁKOWSKA MARZENA PERŁA ZPiT NEMENCZYN
434 15 LEONIUK GRZEGORZ STOLARCZUK MAGDALENA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
977 16 NOWAK KAJETAN GÓRAL WIKTORIA ZF "MARYNIA" WRONKI
1260 17 KOZŁOWSKI FILIP WĄDOŁOWSKA PATRYCJA ZPiT "GRAJEWIANIE" GRAJEWO
1287 18 CWAJDA HUBERT SINKIEWICZ JOANNA SZCZECINIANIE ZPiT SZCZECIN
1414 19 ŚWIĘCIŁO MICHAŁ SZEWCZUK ANNA ZAMOJSZCZYZNA ZPiT ZAMOŚĆ
1259 20 KAWAŁEK BARTŁOMIEJ MARCZYŃSKA DOMINIKA ZWT "KROPELKA" KATOWICE
1413 21 KRUK DANIEL BARTUZI DOMINIKA MZTL KLEMENTOWICE
1062 22 SŁOTWIŃSKI BARTOSZ KLOCZKOWSKA KATARZYNA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31