Drukuj

Kategoria II - klasa A

Komisja ds. Tańców Polskich PS CIOFF®.

 KATEGORIA II KLASA : A
793 1 GÓRCZYŃSKI BARTOSZ WIŚNIEWSKA KAROLINA ZPiT "WARMIA" OLSZTYN
667 2 ŁAWRYNOWICZ SZYMON KRUPIŃSKA MAJA ZPiT "WARMIA" OLSZTYN
1070 3 KUŁAGA MICHAŁ KAPŁON ANIELA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
1102 4 KAŃKOWSKI MARCIN SZMYT ZUZANNA ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
904 5 KASPRZYCKI WIKTOR SIKORA DOROTA ZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI
1046 6 KRUPA FRANCISZEK CIEKANOWSKA HANNA ZPiT "WARSZAWIANKA" WARSZAWA
884 7 JAŃCZAK FRANCISZEK BARYŁKA DOMINIKA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
885 8 MARASZKIEWICZ ŁUKASZ CHOLEWA SANDRA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
1028 9 KADEJ FILIP KOPYTIUK KAMILA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK
1013 10 SPIRKA BARTŁOMIEJ KULKA ZOFIA DZF "CEPELIA" POZNAŃ
900 11 KLIMEK MICHAŁ GUZY JULIA KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW
1187 12 KROBSKI MAKSYMILIAN DYKIER ZOFIA DZF "CEPELIA"POZNAŃ
1148 13 BIGAJ DOMINIK KLIMEK ALEKSANDRA MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW
1018 14 LINK MATEUSZ PAWŁOWSKA ALEKSANDRA ZPiT "WARMIA" OLSZTYN
1027 15 MORMOL KRZYSZTOF ADAMCZUK JULIA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK
1214 16 GROBEL SZYMON KAPŁON ZUZANNA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
1024 17 SZEWCZYK MACIEJ KOLIŃSKA KAJA DOBCZYCE ZPiT DOBCZYCE
1110 18 KOMAR PAWEŁ GRYCIUK MARTYNA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
1025 19 PATKOWSKI MIKOŁAJ KADEJ OLIWIA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK
1104 20 SZYMAŃSKI KAMIL BARABASZ PAULINA ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
1045 21 BERBEĆ MICHAŁ WITALEC MAŁGORZATA ZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI
1134 22 KAŃKOWSKI KAMIL IGNACIUK MILENA ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
1116 23 KALINOWSKI SEBASTIAN WASILEWSKA ALEKSANDRA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
1030 24 KONACHOWICZ JAKUB RADZISZEWSKA JULIA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31