Drukuj

Kategoria I - klasa C

Komisja ds. Tańców Polskich PS CIOFF®.

KATEGORIA I KLASA: C
INDEKS L.P. PARTNER PARTNERKA ZESPÓŁ
1231 1 DAWIDZIUK MACIEJ DENISEWICZ ALEKSANDRA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1349 2 CIEŚLAK CEZARY PIOTROWSKA EMILIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1361 3 HASANOW EMIL RUSAKIEWICZ GABRIELA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
889 4 SAŁEK JAN FABIAŃSKA ZUZANNA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1281 5 KOBIEROWSKI BŁAŻEJ KLOSKOWSKA ZUZANNA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
1335 6 WŁADYSIUK JAKUB WYDZIERZECKA NATALIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
892 7 RYCHLEWSKI SZYMON ŚWIĄTEK ZUZANNA MAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY
1314 8 SAWIŃSKI JACEK ROZMANOWSKA AMELIA PROMYKI ZTL WIELISZEW
1217 9 CZERMUCH NAZAR HRISZYNA WALERIA ZT "BARWINEK" UKRAINA
1350 10 SWAJDA KAROL OWCZARSKA URSZULA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1298 11 WOLAK IGOR HAUER OLIWIA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1296 12 GEDRIS ANDRZEJ SILINGAITE AGNETA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1081 13 WOŹNIAK JAN KRUKOWICZ MARIA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1365 14 ZABROCKI JULIUSZ DREZNER WERONIKA MAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY
1360 15 BABICZ GABRIEL KODYTE KAMILA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1368 16 DENOWAGIS ARTUR KOWGER KAMILA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1375 17 ADAMCZUK DAMIAN SYPEK KLAUDIA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK
1280 18 KOWALSKI MARCIN MELLER MAJA MŁODY TORUŃ ZPiT TORUŃ
1370 19 GIERSZEWSKI JAN WIRKUS KINGA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
1376 20 ORZECH FILIP CZAPIEWSKA EMILIA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
1383 21 SZAMOTA MIKOŁAJ ZDRZALIK HANNA DZTL MOK ŁAZY
1384 22 BIENIEK STANISŁAW HOJNA ANNA DOBCZYCE ZPiT DOBCZYCE
1381 23 ŁACIAK MATEUSZ KUBASIK MARIA DZTL MOK ŁAZY
1382 24 NOWAK KRZYSZTOF NOWAKOWSKA NATALIA DZTL MOK ŁAZY
1394 25 ŚPAKOV DANAK BARKUTE KOMELIJA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1393 26 BEKIONIS ALEKSANDR KOLESNIK MAGDALENA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1348 27 ROMANIUK ALAN KRZYSZTOŃ ROKSANA SZKOŁA PODSTAWOWA TOŁWIN
1333 28 STĘPIEŃ KRYSTIAN PATKOWSKA MONIKA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK
1261 29 SAWCZUK GABRIEL KONSTANCIUK ALEKSANDRA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1343 30 KONECZNY KAROL KĘPOWICZ GABRIELA FESTA NIEDRZWICA DUŻA
1344 31 PIETRZAK MAKS WERTEL JUSTYNA FESTA NIEDRZWICA DUŻA
1179 32 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ KRÓLIK ANASTAZJA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1366 33 NAWROCKI JAKUB ZIELIŃSKA NATALIA MAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY
1040 34 WOŹNIAK KACPER BARAN IGA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1377 35 WAŁACHOWSKI MICHAŁ ROJEK HANIA MAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY
1363 36 BONDA BARTOSZ CHRANIUK HANNA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1392 37 JACKEVIĆ DAVID MALINOWSKA IVETA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1391 38 RYTEL ADRIAN ROZBICKA NIKOLA SOKOŁOWIANIE ZPiT SOKOŁÓW PODL.
1210 39 MAĆKOWIAK KONRAD TROCHIMIAK JULIA SZK.KL.TP "KRAJKA" DROHICZYN
1275 40 KRYŃSKI SZYMON BORNUS MARIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1362 41 RYSZKO MAREK BOBIENKO MAGDALENA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1396 42 GUZ KAMIL KORZENIEWSKA MARIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1399 43 GNATOWSKI PATRYK KONOBROCKA PAULINA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1397 44 LESZCZYŃSKI ANTONI GALECKA MARIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE
1205 45 ZYCH MACIEJ JAKIEŁEK KAROLINA ZPiT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA
1211 46 POŁOG JAKUB NIWIEROWSKA ALEKSANDRA SZK.KL.TP "KRAJKA" DROHICZYN

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31